Nejkrásnější pláže Sardinie I.

NOVÝ TERMÍN.

Termín:
16. 9. - 23. 9. 2020/ středa - středa /
Cena:
18 990 Kč POLOPENZE VČ. VODY A VÍNA
Lokalita:
Itálie - ostrov Sardinie - Cala Gonone
Doprava:
letecky z Prahy
Ubytování:
Palmasera Village Hotel****
Délka:
8 dní / 7 nocí

Pojeďte s námi do země, označované jako “Karibik Středomoří,”kde pláže lemuje bělostný písek. Ponořte se do křišťálově čistého tyrkysově modrého moře. Těšte se na úchvatné kaňony, divoké řeky a jeskyně. Ochutnejte vynikající víno nebo hořko sladký likér Mirto. Prožijte tu nejhezčí dovolenou ve vašem životě právě s námi.

Vytisknout zájezd
 • Obrázek
 • Obrázek
 • Obrázek
 • Obrázek
 • Obrázek
 • Obrázek
 • Obrázek
CHCI SI OBJEDNAT TENTO POBYT

DETAILNÍ INFORMACE O ZÁJEZDU

Rozkliknutím jednotlivých položek získáte více informací

Ubytování

 • PALMASERA VILLAGE HOTEL ****
  - 2lůžkové pokoje
  - každý pokoj má vlastní sociální zařízení
  - minibar
  - televizor se satelitem ve všech pokojích
  - telefon, trezor, klimatizaci
  - verandu
 • Vybavení hotelu:
  - recepce, bar, restaurace
  - 2 tenisové kurty
  - fotbalové hřiště
  - 2 bazény
  - basketbalové hřiště
  - ping – pong
  - animační denní a večerní programy
 • Palmasera Village Hotel je pěkný hotelový komplex situovaný v oblasti Golfo dei Orosei, jednoho z nejkrásnějších mořských parků Itálie. Přímo u hotelu je malebné přímořské městečko Cala Gonone, kde najdete množství barů, restaurací, zmrzlináren a obchůdků.
 • Krásná pláž s hrubším růžovým pískem se nachází 200-300 m (dle místa ubytování). Na pláž se dostanete po schodech nebo klidnou místní komunikací okolo hotelu. Plážový servis (lehátka/křesílka a slunečníky) zdarma.

Stravování

 • 7x POLOPENZE
  - formou švédských stolů (minimálně polévka, dva první a dva druhé chody)
  - včetně sklenice vody a vína

Doprava

 • Letecky Praha - Olbia 12:30 - 14:35, Olbia - Praha 15:20 - 17:25.

Rozpis ceny pro 1 osobu

 • 18 990 Kč ve 2lůžkovém pokoji, který sdílíte s druhou osobou
 • 22 480 Kč 1x 1lůžkový pokoj
 • Cena zahrnuje:
  - zpáteční letenku Praha – Olbia (včetně tax a poplatků)
  - transfer letiště – hotel – letiště
  - 7x ubytování
  - 7x polopenzi formou bufetu včetně vody a vína
  - 1 výlet zdarma do Olbia
  - službu ostrovního delegáta v českém/slovenském jazyce
  - pojištění organizující CK proti úpadku
 • Cena nezahrnuje:
  - výlety
  - zdravotní pojištění do zahraničí
  - pobytovou taxu (cca 1,5-2 EUR/noc)
 • Bonus pro vás: delegát naší firmy vás doprovází již od začátku cesty a věnuje se jen naší skupině klientů po celou dobu pobytu.

Výlety

 • Maddalenské souostroví
  je Národním mořským parkem a nachází se na severním pobřeží Sardínie, v zálivu Boniface. Nejdříve se zastavíme v jeho hlavním městě a kulturním centru – v půvabném městečku La Maddalena. Komfortní lodí se poplavíme podél divokého pobřeží, poznáte bílé písečné zálivy ostrovů Spargi, Santa Maria a Budelli s jeho růžovou pláží Spiaggia Rosa. Během výletu zastavíme 2x na koupání v azurovém moři, považované za nejkrásnější v Evropě. Cena: 65 EUR .Cena zahrnuje: dopravu autobusem do přístavu, dopravu lodí, oběd, doprovod delegáta. Cena nezahrnuje pobytovou taxu (v současné době cca 5 Eur/os. - upozorňujeme, že její výše může být i v průběhu sezony změněna) a případné vstupné do jednotlivých objektů.
 • Celodenní výlet Korsika a Bonifacio
  Odjezd z hotelu do oblasti Santa Teresa, nalodění na trajekt a výlet na sousední ostrov, který spadá pod Francii. Vylodění v Bonifaciu, které je považováno za poklad Středozemí a už samotná cesta trajektem skýtá okouzlující zážitek pozorování místního fjordu s bílými vápencovými útesy. V centru městečka budete mít možnost obdivovat vyhlášené schodiště Scala Aragonese, uličku Dvou císařů a také nejstarší kostel Panny Marie. Naleznete zde však i nepřeberné množství spletitých uliček, obchůdků s typickými místními suvenýry, barů i restaurací. Cena: 85 EUR. Cena zahrnuje: autobusovou dopravu do přístavu a zpět, trajekt na Korsiku, doprovod delegáta. Cena nezahrnuje: vstupy do jednotlivých objektů, turistický vláček v Bonifaciu.
 • Barbagia - perla Sardínie
  Výlet takřka do samotného srdce Sardínie a do divokého pohoří Barbagia. Navštívíme městečko Nuoro, odkud se Vám naskytne nezapomenutelný výhled do okolí, navštívíme kostel Santa Maria della Neve a také místní třídu. Seznámíme se s tradicemi Sardů v městečku Mamoiada, kde se nachází muzeum středomořských masek (vstup v ceně). Součástí výletu je i typický oběd u místních pastýřů s jejich domácími produkty a nezapomenutelnou atmosférou, včetně ochutnávky místního vína Cannonau, jež se vyváží do celého světa. Cena: 65 EUR. Cena zahrnuje: dopravu autobusem, doprovod delegáta, oběd pastýřů, vstup do muzea masek.
 • To nejkrásnější ze zálivu Golfo di Orosei
  Výlet na gumových člunech (každý člun je cca pro 15 osob). Navštívíme nádherné přírodní pláže omývané tyrkysovým mořem a obklopené skalními útesy. Projedeme celý záliv až k pláži Cala Goloritze, která patří pod ochranu UNESCO. V rámci možností se také podíváme k malým jeskyním s úžasnými skalními útvary, po cestě pak zastavíme na několika nádherných plážích s možností koupání a občerstvení. Cena: 60 EUR. Cena zahrnuje: lodní lístek, služby delegáta.

Cestovní pojištění

Doplňující informace

  Potřebujete více informací? volejte +420 602 779 579

  Předběžná objednávka pobytu

  Poznámka:
  Nedaří se Vám formulář odeslat? Kontaktujte nás pomoci emailu info@singletour.cz
  Pokud Vás nekontaktujeme do 48 hodin, přestože Vaše objednávka byla bezchybně vyplněna a odeslána, ozvěte se nám, prosím, telefonicky či mailem. Může dojít k technickému problému, který bohužel nemůžeme ovlivnit. Děkujeme za pochopení. Naše kontaktní údaje naleznete zde