Za čím si stojíme / Naše mise / Naše vize

SingleTour myslí jako Vy

Naše cestovní kancelář organizuje již od roku 1998 zájezdy, které mají jediný cíl: splnit single klientům všechna jejich specifická přání. Abychom jim mohli nabídnout zážitky přesně podle jejich představ, musíme se s nimi ztotožnit a ocitnout se takzvaně na stejné lodi. Proto děláme všechno tak, jako bychom byli také singles a chystali se na dovolenou svých snů. Podle toho pak vytváříme širokou nabídku domácích i zahraničních zájezdů.

Osvědčených i nových. O tom, jak atraktivní může být single dovolená, se přesvědčilo už více než 10 000 nadšených klientů, kteří nás právem považují za spřízněné duše, protože jim vycházíme vstříc na 100 %.

Proč jet na zájezd právě s námi?

Single dovolená je jen Vaše

Je jen na Vás kam, kdy a na jak dlouho se vydáte. Nemusíte se ohlížet ani vázat na nikoho jiného, čímž se vyhnete nežádoucím kompromisům. A hlavně si radost ze všech skvělých okamžiků vychutnáte opravdu naplno, protože patří jenom Vám.

Potkáte zajímavé single

Během pobytu na dovolené se seznámíte s novými lidmi se stejnou životní filozofií i zájmy. Získáte tak pravověrné parťáky, kteří obohatí Váš život a vlijí Vám novou krev do žil. Navíc zažijete ten báječný pocit, že i když jste single, nikdy nejste sám (sama).

Jako single zažijete víc

Pokud se na své cestě soustředíte na to, co zajímá pouze Vás, objevíte spoustu věcí přesně podle svého gusta. Nepromarníte čas aktivitami, které Vám nic neříkají. Vyražte hned teď. Zbrusu nové vzrušující zážitky už na Vás čekají...

Zvýšíte si sebevědomí

Díky dovolené s námi si potvrdíte, že single dovolená je stejně atraktivní jako single cesta životem. Ubezpečíte se, že touto „Cestou sebevědomých“ kráčejí jen ti, co se spoléhají sami na sebe a nebojí se odpovědnosti. Jako Vy.

Do života vám vneseme novou energii a radost. Vytvoříme vám příležitost najít nové známé a přátele. Protože se Singletour to jednoduše možné je.

Náš tým

Jsme zcestovalí a na slovo vzatí průvodci.
Na každé z cest vás budeme s radostí doprovázet.

Vratislav Kučera
Hudebník a pařmen každým coulem. Kytarista a zpěvák s podmanivým hlasem. Zdatný vodák, turista i cyklista. A když se mu náhodou něco nepovede, tak mu to jednoduše odpustíte. Protože na Vráťu se zkrátka zlobit nedokážete.
Jarka Kutá
Moravanda tělem i duší. Jako správná holka z Hané má po ruce vždy placatici s dobrou moravskou slivovicí, aby se vám zlepšila nálada. Její mateřská starostlivost a oslovení klientů „děcka“ ve vás vyvolává důvěrný pocit, že k nám patříte.
Jarda Přecechtěl
Jarda je bodrý Prostějovák. Je společenský, zvídavý a povídavý. Je pro každou legraci a jen tak ho něco nerozhodí.
Pavla Špirhanzlová
Naše Pavla je šmrncovní maminka od 3 dětí, která je absolutně multifunkční. Má svoje fotografické studio, je lektorkou salsy, a když je třeba vyběhnout s našimi turisty na nějaký kopec, nemá problém. Je veselá a bezprostřední a každý si ji hned oblíbí.

Novinky o zájezdech na váš e-mail