O nás

Singletour je o lidech

Pobyty pro nezadané a dovolené pro jednotlivce každého věku organizujeme od roku 1998. Během této doby jsme uspořádali více než 150 tuzemských a 100 zahraničních akcí, které si spolu s námi doslova užilo už více než 10 tisíc singles. Léta zkušeností, ale také opravdová odpovědnost, se kterou každou akci organizujeme a vedeme, jsou garancí kvalitně prožitého času každého z vás.

Zájemce o single dovolenou vždy zavedeme na překrásná místa doma i za hranicemi. Letecky i autobusem. Relax spojujeme s pohybem, zábavou a s poznáváním nových kultur. Na všech zájezdech a dovolených vás po celou dobu doprovází náš průvodce-profesionál s osobním i lidským přístupem. A navíc vás vždy čeká přátelská atmosféra.

Stačí se jen správně rozhodnout.

Proč jet na zájezd právě s námi?

Cestování s námi je výhodné

Nemusíte připlácet za neobsazené lůžko, není třeba si předem připravovat program. Vše za vás uděláme. Vy se jen následně rozhodnete, co se vám líbí nejvíce.

Na dovolenou se můžete vydat úplně sami

Parťáka na cestu a společníka, s kterým budete sdílet pokoj, hledat nemusíte, my vám ho najdeme s ohledem na váš věk, abyste si vzájemně porozuměli.

Vystoupíte z každodenního stereotypu

Spolu s ostatními budete moci sdílet zážitky, které sami se sebou nezažijete. Najdete si parťáky na aktivity, které máte sami rádi. Chytnete nový dech a chuť cestovat, protože nebudete sami. Šedé dny zaplaví elán, radost i adrenalin.

Zkusíte nové koření života

Dovolená v partě je cestou životní změny. Najdete nové známé i přátele. Společně naberete odvahu a odhodlání zkusit věci, o kterých jste dosud jen přemýšleli. A navíc si okořeníte život skvělými zážitky.

Do života vám vneseme novou energii a radost. Vytvoříme vám příležitost najít nové známé a přátele. Protože se Singletour to jednoduše možné je.

Náš tým

Jsme zcestovalí a na slovo vzatí průvodci.
Na každé z cest vás budeme s radostí doprovázet.

Vratislav Kučera
Hudebník a pařmen každým coulem. Kytarista a zpěvák s podmanivým hlasem. Zdatný vodák, turista i cyklista. A když se mu náhodou něco nepovede, tak mu to jednoduše odpustíte. Protože na Vráťu se zkrátka zlobit nedokážete.
Jarka Kutá
Moravanda tělem i duší. Jako správná holka z Hané má po ruce vždy placatici s dobrou moravskou slivovicí, aby se vám zlepšila nálada. Její mateřská starostlivost a oslovení klientů „děcka“ ve vás vyvolává důvěrný pocit, že k nám patříte.
Jarda Přecechtěl
Jarda je bodrý Prostějovák. Je společenský, zvídavý a povídavý. Je pro každou legraci a jen tak ho něco nerozhodí.
Pavla Špirhanzlová
Naše Pavla je šmrncovní maminka od 3 dětí, která je absolutně multifunkční. Má svoje fotografické studio, je lektorkou salsy, a když je třeba vyběhnout s našimi turisty na nějaký kopec, nemá problém. Je veselá a bezprostřední a každý si ji hned oblíbí.

Novinky o zájezdech na váš e-mail