Za čím si stojíme

SingleTour myslí jako Vy

Naše cestovní kancelář organizuje již od roku 1998 zájezdy, které mají jediný cíl: splnit single klientům všechna jejich specifická přání. Abychom jim mohli nabídnout zážitky přesně podle jejich představ, musíme se s nimi ztotožnit a ocitnout se takzvaně na stejné lodi. Proto děláme všechno tak, jako bychom byli také singles a chystali se na dovolenou svých snů. Podle toho pak vytváříme širokou nabídku domácích i zahraničních zájezdů – osvědčených i nových.

 O tom, jak atraktivní může být single dovolená, se přesvědčilo už více než 10 000 nadšených klientů, kteří nás právem považují za spřízněné duše, protože jim vycházíme vstříc na 100 %.

Proč jet právě se SingleTour

Single dovolená je jen Vaše

Je jen na Vás kam, kdy a na jak dlouho se vydáte. Nemusíte se ohlížet ani vázat na nikoho jiného, čímž se vyhnete nežádoucím kompromisům. A hlavně si radost ze všech skvělých okamžiků vychutnáte opravdu naplno, protože patří jenom Vám.

Potkáte zajímavé single

Během pobytu na dovolené se seznámíte s novými lidmi se stejnou životní filozofií i zájmy. Získáte tak pravověrné parťáky, kteří obohatí Váš život a vlijí Vám novou krev do žil. Navíc zažijete ten báječný pocit, že i když jste single, nikdy nejste sám (sama).

Jako single zažijete víc

Pokud se na své cestě soustředíte na to, co zajímá pouze Vás, objevíte spoustu věcí přesně podle svého gusta. Nepromarníte čas aktivitami, které Vám nic neříkají. Vyražte hned teď. Zbrusu nové vzrušující zážitky už na Vás čekají...

Zvýšíte si sebevědomí

Díky dovolené s námi si potvrdíte, že single dovolená je stejně atraktivní jako single cesta životem. Ubezpečíte se, že touto „Cestou sebevědomých“ kráčejí jen ti, co se spoléhají sami na sebe a nebojí se odpovědnosti. Jako Vy.

Do života vám vneseme novou energii a radost. Vytvoříme vám příležitost najít nové známé a přátele. Protože se Singletour to jednoduše možné je.

Náš tým

Jsme zcestovalí a na slovo vzatí průvodci.
Na každé z cest vás budeme s radostí doprovázet.

Pavla Špirhanzlová
Naše Pavla je šmrncovní maminka od 3 dětí, která je absolutně multifunkční. Má svoje fotografické studio, je lektorkou salsy, a když je třeba vystoupat na nějaký kopec, nemá problém. Je veselá a bezprostřední a každý si ji hned oblíbí.
Vratislav Kučera
Hudebník, sportovec a pařmen každým coulem. Nedávno jsme zjistili, že je i zdatný tanečník. Je pohodář proslavený větou "Pojďte za mnou, já to tady znám" (bez ohledu na to, jestli je to pravda).
Zuzka Schnirchová
Zuzka jako celoživotní skautka je praktická, nic jí nepřekvapí, se vším si ví rady a jen tak nic ji nerozhodí. Nicméně za jejími brýlemi se skrývá citlivá duše.
Honza Pakandl
Zábavný, veselý dobrodruh, který kolem sebe šíří neskutečný optimismus a radost ze života. Přestože působí neformálním dojmem, má smysl pro přesnost, detail a na každý pobyt se důkladně připravuje.
Anička Bechná
Lektorka tarotu, za všech okolností usměvavá, pohodová se smyslem pro humor a velkou dávkou empatie. Karty začnete mít rádi už k vůli ní.
Dan Glas
Říkáme mu "Igor Hnízdo“, protože má rád ve všem pořádek. Je bývalý skaut a nyní zdatný cyklistický vedoucí. S ním máte oprávněný pocit, že se vám nemůže nic zlého stát.
Mejla Doležal
Laskavý, srdečný člověk, který umí hezky vyprávět. A i když je masér a rozumí lidskému tělu, tak chápe i lidskou duši. Kromě toho krásně hraje na kytaru, takže vám je s ním dobře za všech okolností.
David Špirhanzl
David je naše zlatíčko, duchem i vzezřením stále kluk ( je manželem naší Pavly), kterého všechno baví a do všeho, co se mu zdá zajímavé, se vrhá . Má rád legraci a zábavu a má kolem sebe rád akční a veselé lidi.
Petr Souček
Moravák, pohodář a velký turista, skromný člověk, který je zodpovědný a přitom je s ním sranda

Novinky o zájezdech na váš e-mail