Za sluncem na ostrov Rhodos

V nabídce pouze 3 místa pro muže.

Termín:
22. 6. - 29. 6. 2018 / pátek - pátek /
Cena:
16 590 Kč POLOPENZE
Lokalita:
Řecko - ostrov Rhodos
Doprava:
letecky z Prahy, Ostravy, Brna
Ubytování:
Hotel Semiramis city ****
Délka:
8 nocí / 7 dní

Rhodos má označení „ostrov slunce“, a slunce zde opravdu svítí 340 dní v roce.Je místem, kde stál jeden ze starověkých divů světa, samotný Rhodský kolos. Vám, kteří si potrpíte na kvalitu, jste srdečně zváni do komfortního hotelu, který vám zajistí kromě dobré polohy také velmi dobré služby.

Vytisknout zájezd
CHCI SI OBJEDNAT TENTO POBYT

DETAILNÍ INFORMACE O ZÁJEZDU

Rozkliknutím jednotlivých položek získáte více informací

Proč si vybrat tento zájezd aneb názor naší CK

 • Novinka v naší nabídce určená pro klienty, kteří si potrpí na kvalitní služby. Hojně vyhledávaný čtyřhvězdičkový hotel s dobrými službami jen 17 km od letiště, není navštěvovaný příliš rodinami s dětmi, klientela německá, britská.
 • Více nástupních míst: letiště Praha, Ostrava.
 • Parkování u letiště v Praze zadarmo při přihlášení a uhrazení zálohy do 31.3. 2018
 • Do 500 m od hotelu se nalézá historické jádro města: hradby, památky.
 • Dobré recenze od klientů na webu.
 • Dobrý termín dovolené /pátek - pátek/, jistota teplého počasí zaručena, ale ještě zde nebude tolik lidí co v hlavní sezonně, protože děti jsou ještě ve škole.
 • Nedaleko od hotelu se nacházejí bary, taverny, diskotéky a proto se nebudeme se nudit. V hotelu bývají rovněž animační programy pro dospělé.

Ubytování

 • Komfortní hotel s ideální polohou nedaleko historického centra města Rhodos a s bohatým večerním vyžitím doporučujeme všem milovníkům historie a aktivního odpočinku. Hotel se nachází v klidné části hlavního města, pouze 100 m od oblázkovo-písečné pláže dostupné přes místní komunikaci.
 • Hotel má vstupní hala s recepcí, nabízí Wi-Fi ve společných prostorách zdarma, dále je zde restaurace, bar, snack bar, bazén (lehátka a slunečníky u bazénu zdarma; na pláži za poplatek), animační programy pro dospělé, za poplatek: vodní sporty na pláži, masáže.
 • Písečnou pláž Elli Beach s nabídkou vodních sportů naleznete po 10 minutách chůze. Autobusová zastávka se nachází cca 80m od hotelu.
 • Hotel nabízí 2lůžkové pokoje s možností přistýlky, na pokoji je sociální zařízení (WC, sprcha nebo vana, fén), SAT/TV, telefon, dále lednice, trezor (za poplatek cca 15 €/týden), klimatizace v ceně, balkon nebo terasa.

Stravování

 • POLOPENZE snídaně a večeře formou bufetu.

Doprava

 • Letecky z Prahy, z Brna letenky vyprodány, z Ostravy letenky jen na vyžádání.

Rozpis ceny pro 1 osobu

 • 16 590 Kč za 2lůžkový pokoj s balkonem či terasou.
 • Bonus pro vás: delegát naší firmy vás doprovází již od začátku cesty a věnuje se jen naší skupině klientů po celou dobu pobytu
 • Cena zahrnuje
  - 7x ubytování
  - 7x polopenzi
  - leteckou dopravu
  - letištní taxy a poplatky včetně palivového příplatku
  - transfery
  - zákonné pojištění pojištění proti úpadku
  - služby ostrovního delegáta CK Brenna
 • Cena nezahrnuje
  - výlety
  - pojištění do zahraničí

Výlety na Rhodosu

 • Město Rhodos, cena: cca 39 €. Během půldenního výletu do hlavního města Rhodos uvidíte památky nejen antické a středověké, ale také moderní. Spatříte zbytky Akropole, stadiónu a malého divadla v antické části města Rhodos, kousek dál projdete kolem středověkých zdí, které obklopují staré město postavené johanitskými rytíři, a nakonec se podíváte do samotného středověkého města. Prohlédnete si jeho malebné uličky a budete mít samozřejmě i volno na procházku v přístavu, odpočinek a nákupy. Tento výlet je pořádán v odpoledních hodinách.
 • Turecko – Marmaris, cena: cca 59 € + cca 15 € přístavní poplatek. Po hodinové plavbě z města Rhodos se ocitnete na pobřeží Malé Asie a budete tak mít možnost poznat letovisko Marmaris v jižní části Turecka. Nachází se v laguně obklopené rozlehlými zelenými kopci se zlatavými plážemi. Během výletu prozkoumáte historické jádro města s osmanským hradem, navštívíte obchod s koženými výrobky a šperky. Při návštěvě místních tržnic nezapomeňte smlouvat o ceně. Doporučujeme ochutnat tureckou kuchyni. Tento výlet spojuje poznání s příjemnými nákupy na orientálním bazaru. V případě, že budete chtít využít fakultativní výlet do Turecka, je nutné mít s sebou cestovní pas.
 • Starobylý Rhodos, cena: cca 39 €. Půldenní výlet je určen jak pro milovníky historie, tak pro příznivce nákupů. S průvodcem, který vás bude celým výletem provázet, se setkáte u Národního divadla. První zastávkou bude návštěva 9D kina. Po skončení představení následuje procházka do centra Starého města, kde začíná jeho prohlídka s průvodcem. Navštívíte Archeologické muzeum nebo také antický stadion Apollonova chrámu. Samozřejmostí je i čas vyhrazený na nákupy, či průzkum starobylého města. Návrat do hotelu je v odpoledních hodinách. Cena zahrnuje vstupenku do 9D kina.
 • Pláže východního pobřeží, cena: cca 41 €. Celodenní lodní výlet s možnostmi koupání na nejkrásnějších plážích ostrova. V průběhu plavby navštívíte pláž Anthonyho Quinna, Tsambiku, Afandou a Kalitheu. Budete se moci vykoupat v křišťálově čistém moři. V ceně je zahrnut oběd.
 • Lodní výlet – Chalki, cena: cca 49 €. Z přístavu Kamiros Skala se lodí přepravíte do malého ráje – na ostrov Chalki, kde jakoby se čas zastavil. S minimálním počtem obyvatel si Chalki žije svým pomalým, klidným stylem života, nabízí krásné pláže s křišťálově čistou vodou a v místních tavernách skvělou řeckou kuchyni. Výlet doporučujeme všem, kteří chtějí poznat původní, dobou nepoznamenané Řecko a jeho atmosféru, a kteří vyhledávají klid a romantiku. Poslední zastávka okruhu je věnována Údolí motýlů. Toto klidné údolí s vyšlapanými cestičkami podél kaskádových vodních pramenů je domovem pro tisíce motýlů.
 • Výlety se objednávají v místě pobytu u delegáta a platí se v hotovosti v €. Program, popis a ceny výletů uvedené u jednotlivých destinací jsou orientační a mohou se během sezóny měnit. O přesném programu a cenách výletů informuje klienty zástupce/delegát. V ceně není zpravidla zahrnuta strava, nápoje a vstupy do památek. Stravu zajištěnou v hotelu a nevyužitou z důvodu účasti na výletu nelze nahradit, hotely nemají povinnost připravovat pro klienty balíčky. Výlety mohou být zrušeny z důvodů, jakými jsou například nepřízeň počasí, nedostatečný počet účastníků či vyšší moc.

Cestovní pojištění

 • Pojištění zajištuje CK Brenna přes pojišťovnu Uniqa v částce 400 Kč - klikněte ZDE
 • Pojistné podmínky k přečtení ZDE
 • Pojištění si můžete ale nemusíte objednat. Ale je nutné nějaké uzavřít.

Zajímavosti o Rhodosu

 • Rhodos je místem mnoha kultur, krásné přírody a božské pohody. Najdete zde od všeho trochu. Ať si potrpíte na zábavu, akční sporty, drinky nebo noční život, tím vším vás na Rhodu dosyta zahrnou. Zároveň zde však jsou místa téměř nedotčená lidskou rukou. Překrásná příroda, nedotčené pláže, a historické památky protkané mnoha legendami. Povrch ostrova je poměrně hornatý s četnými říčními koryty, které v létě doslova vyprahnou. Pokud vás láká dovolená v Řecku, je Rhodos určitě výbornou volbou a to i kvůli jednomu ze sedmí divů světa.
 • Jako oslavu vítězství nad nepřítelem se rozhodli obyvatelé Rhodu postavit obrovskou sochu svého patrona – boha Helia. Bronz na ni získali roztavením dobývacích věží a zbraní protivníků. Zhotovení celé sochy trvalo dlouhých 12 let, ale výsledek stál za to. Socha byla přes 30 metrů vysoká a stála na 15 metrů vysokém podstavci. Vztyčili ji nedaleko přístavu, kde všechny připlouvající lodě upozorňovala na jejich velký úspěch. Kolos Rhodský na tomto místě stál 56 let, kdy byl v důsledku zemětřesení povalen. V sedmém století našeho letopočtu Arabové obsadili ostrov, zbytky kolosu rozbili na malé kousky, a ty si odvezli.
 • Kolos Rhodský – sedmý div světa . Po velmi brzké smrti Alexandra Velikého si jeho generálové rozdělili království, které mu náleželo. Tři z nich – Ptolemaios, Seleukos a Antigous si založili království vlastní, a Rhodos připadl Prolemaiovi. To se však nelíbilo Antigovi, který následně poslal svého syna Demetria dobýt a zničit hlavní město ostrova, Rhodos. Při velmi dlouhé a krvavé válce napadl Demetrius město, přičemž obránci zastavili jeho dobývací stroje zaplavením příkopů pod hradbami tehdejšího Starého města. Rok trvalo dobývání jeho armádou, než místním obyvatelům připlula na pomoc flotila lodí z Egypta. Demetrius se zbytkem svých vojáků rychle odtáhl, ale na místě, pravděpodobně ve spěchu ponechal své dobývací věže.

Doplňující informace

 • Tento zájezd pořádáme ve spolupráci s CK Brenna s.r.o.
 • Delegát: Jarda Přecechtěl
 • Organizátor zájezdu: Agentura HARMONIE s.r.o.
 • Voucher, podrobné info k pobytu, programu i dopravě zasíláme emailem 5 -7 dní před začátkem pobytu.

Prosím, čtěte, pokud s námi jedete poprvé

 • Hotelové pokoje jsou většinou 2lůžkové, pokud není uvedeno jinak, pokoje jsou obsazovány dle pohlaví, žena bydlí se ženou, muž s mužem.
 • V pokoji tedy nejste sám, pokud si nepřiplatíte za samostatné lůžko, které nabízíme v omezeném množství.
 • Při obsazování posledních míst se může stát, že nám klient zůstává jako lichý, protože se k němu do pokoje bohužel již 2. osoba stejného pohlaví nedohlásí.
 • Zde se nabízejí 2 možnosti: buď že si klient doplatí za neobsazené lůžko anebo že ho umístíme do pokoje s dalšími 2 účastníky, a na pokoji budou ve třech.
 • Ovšem pokud nedojde ke shodě ve smyslu souhlasu všech 3 účastníků bydlet na pokoji společně, vracíme obvykle klientovi, který zůstal jako lichý, peníze zpět a zájezdu se bohužel neúčastní.
 • Na pobytech je s vámi po celou dobu programový vedoucí naší agentury, který zpravidla cestuje se skupinou hned od začátku cesty. Jeho úkolem je asimilovat kolektiv, pomoci vytvořit partu a přátelské prostředí, protože se přihlášení účastníci většinou dopředu neznají.
 • Při prodeji zájezdů do zahraničí vystupujeme až na výjimky v roli agentury , která zájezd pouze prodává, ale není organizátorem, pojištění proti úpadku je tedy povinností organizující CK.
 • S cestovními kancelářemi, které pojištění nemají, zásadně nespolupracujeme.
 • Ubytování nabízíme v hotelích střední a vyšší kategorie, většinou 3*. Snažíme se uspokojit nároky převážné části našich klientů. Naši účastníci spíše ocení přátelské prostředí a program než luxusní destinace za hodně vysokou cenu. S námi jezdíte do zahraničí také za poznáním jiných kultur a zvyků, proto je třeba respektovat tyto odlišnosti.
 • Nabízené ceny jsou s našimi dodavateli dohodnuty vždy v předchozím roce. Jsou pevně stanoveny dopředu. Cenová politika organizující CK může být i taková, že stejnou destinaci hotel nabídne v LAST MINUTE ceně, ta se ale našeho skupinového zájezdu netýká. Většinou jde o doprodej celého posledního pokoje. Naši klienti se navíc hlásí jako jednotlivci, takže druhého účastníka zajišťuje naše firma, abyste nemuseli platit příplatek.
 • Na zájezdech je vždy v místě přítomen místní delegát organizující CK. Ten má na starost hladký průběh pobytu, dále výlety, příp. řešení ubytování, stravováním atd. Není to povinnost delegáta pro singles, není zplnomocněn organizující CK, nicméně poradí, pomůže a minimálně se zapojí do řešení problémů, které mohou nastat.
 • S námi trávíte čas v kolektivu single účastníků. Můžete se společně s partou ostatních účastnit výletů, denních či večerních programů.

Potřebujete více informací? volejte +420 602 779 579

Předběžná objednávka pobytu

Pozn.
Pokud Vás nekontaktujeme do 48 hodin, přestože Vaše objednávka byla bezchybně vyplněna a odeslána, ozvěte se nám, prosím, telefonicky či mailem. Může dojít k technickému problému, který bohužel nemůžeme ovlivnit. Děkujeme za pochopení. Naše kontaktní údaje naleznete zde