Nacházíte se zde: Co jsou single pobyty

Co jsou single pobyty

Nemáte s kým jet na dovolenou? Nemáte s kým sdílet zážitky? Pojeďte s námi!

Tak právě pro vás jsou určeny naše pobyty pro nezadané, single pobyty či pobyty pro jednotlivce, a to buď víkendové nebo vícedenní v tuzemsku či zahraničí. Akce jsou určeny těm, kterým může chybět společnost a mají omezené možnosti v poznání nových lidí. Máte šanci užít si dovolenou a strávit příjemný čas v novém prostředí.

Vaši kamarádi s vámi nemůžou/nechtějí jet na dovolenou? Neřešte to!

Jedna kamarádka nedostala v práci volno, druhému odřekl jeho parťák. Tak to neřešte a nikoho nepřemlouvejte. Single označuje svobodu, a je úžasné, že se nemusíte na nikoho ohlížet a vázat. Dovolenou si naplánujte dle svého vlastního uvážení, kdy chcete a jak chcete.

Kdo jsou naši zákazníci?

Jsou to lidé dočasně či trvale single, což není v současné době nic neobvyklého. Mezi našimi klienty jsou i dvojice kamarádů nebo kamarádek, kteří chtějí být na dovolené ve větší skupině lidí. Ale také s námi mohou cestovat ti z vás, kteří až tak úplně single nejsou, mají závazky, nicméně nemají s kým trávit volný čas a mohou se cítit poněkud sami. A díky tomu, že jste na stejné lodi, se na pobytu velmi brzy vytvoří přátelské prostředí, kde o zábavu není nouze.

Čím jsme jedineční?

Určitě si dokážete představit dovolenou, na kterou byste jeli s klasickou cestovní kanceláří jako jednotlivci. Potkávali byste s největší pravděpodobností rodiny s dětmi či partnerské dvojice, které tvoří uzavřené celky, a kde je těžké  mezi ně zapadnout. A najít zde nějakou spřízněnou duši, to je poměrně nesnadné. Ovšem na našich zájezdech pro nezadané se brzy vytvoří parta stejně smýšlejících lidí.

Nezaručíme vám, že si u nás najdete životního partnera, ale věříme, že se pobavíte.

Rozhodně nečekejte, že se jedná o nějaké seznamovací zájezdy, kde se úspěšnost akce měří počtem seznámených dvojic. Na co se hlavně zaměřujeme my, to je zajištění kvalitního programu pro vás. Nabízíme vám atraktivní volnočasové aktivity s přirozenou a uvolněnou atmosférou, kde si každý vybere to, co mu vyhovuje. Některé pobyty jsou i tematicky nebo věkově odlišné, takže si můžete vybrat ten, který vás nejvíce osloví.

Seznámení na single pobytech negarantujeme, ale ani nevylučujeme.

I na našich pobytech se lidé seznamují, potkávají nové přátele i životní partnery. Je to jako všechno v životě, a to o náhodě a štěstí. Ale jak přísloví praví: "Štěstí přeje připraveným". Míra úspěchu může být totiž dána i počtem zájezdů, které člověk absolvuje. Čím více lidí poznáte, tím je větší šance, že si s někým budete více sympatičtí.

Věková skladba našich klientů.

Naše single pobyty jsou otevřeny klientům ve věku od cca 30 do cca 60 let, některé jsou věkově vymezeny.
U lázeňských pobytů je věková kategorie posunuta až do cca 70 let.
Snažíme, aby skladba účastníků single pobytů byla co nejvíce rovnoměrná, ale nemůžeme garantovat poměr účastníků 50:50. Je to především a hlavně dovolená.

Jaké aktivity můžete využít

 • TuristikaTuristika pěší či na kole
 • Návštěva kulturně historických atraktivních míst
 • Výuka tanců
 • Kurzy
 • Sjíždění řek
 • Lyžování
 • Grilování
 • Táborák s kytarou
 • Masáže
 • Večerní diskotéka či živá hudba

Doplňující informace k single pobytům

 • Tuzemský pobyt lze zkrátit o jeden den se slevou 300 Kč (na začátku nebo na konci pobytu).
 • V tuzemsku vám na přání zajistíme speciální stravu, např. bezlepkovou dietu.
 • Ve většině hotelů lze domluvit pobyt s pejskem. Informujte se v naší CK.
"Pobyty pro nezadané jsou zájezdy pro jednotlivce či skupiny přátel. Jejich záměrem není prioritně nabídnout příležitost najít partnera. Nabízí především možnost poznat nové přátele, strávit víkend či delší dovolenou s partou lidí, nikoliv s rodinami a páry, jako je tomu u běžných cestovních kanceláří. Na místě je organizován doprovodný program (společné večery, diskotéky, táboráky, grilování, výlety, turistika, rekreační či adrenalinové sporty, ochutnávky vína, místní zajímavosti, apod.). Program je vždy uzpůsoben lokalitě a charakteru akce. Je možné si vybrat z nabídky pobytů v tuzemsku i v zahraničí. Zájezdy mohou být určeny všem věkovým kategoriím nebo jsou věkově vymezeny