Nacházíte se zde: Co jsou single pobyty

Co jsou single pobyty

Nemáte s kým jet na dovolenou?

Tak právě pro vás jsou určeny naše pobyty pro nezadané, single pobyty či pobyty pro jednotlivce, a to buď víkendové nebo vícedenní v tuzemsku či zahraničí. Akce jsou určeny těm, kterým může chybět společnost a mají omezené možnosti v poznání nových lidí. Máte šanci užít si dovolenou a strávit příjemný čas v novém prostředí.

Poznejte nové lidi a věci!

Jedna kamarádka nedostala v práci volno, druhému odřekl jeho známý. Tak to neřešte a nikoho nepřemlouvejte. Single přece znamená svobodu, a je úžasné, že se nemusíte na nikoho ohlížet a vázat. Dovolenou si naplánujte dle svého vlastního uvážení, kdy chcete a jak chcete. Potkáte nové lidi, zažijete nové věci.

Čím se lišíme od ostatních ?

Nabízíme vám partu stejně naladěných lidí, kde se budete cítit dobře, žádné rodiny s dětmi, zajistíme vám programového vedoucího - animátora, který zprostředkuje seznámení se všemi účastníky, navrhne společný program v tuzemsku i v zahraničí. S námi můžete cestovat sám(a) a nemusíte platit za druhé lůžko,  máme pro vás i parťáka do pokoje.

Kdo jsou naši klienti?

Jsou lidé dočasně či trvale single, ale také dvojice či menší skupiny přátel, kteří chtějí být na dovolené ve větší partě lidí. A také s námi mohou cestovat ti z vás, kteří až tak úplně single nejsou, nicméně nemají s kým trávit volný čas a mohou se cítit poněkud sami. Protože jsou všichni tzv. "na stejné lod"i, velmi brzy se vytvoří přátelské prostředí, kde o zábavu není nouze.

Nezaručíme vám, že si u nás najdete životního partnera, ale věříme, že se pobavíte.

Rozhodně nečekejte, že se jedná o nějaké seznamovací zájezdy, kde se úspěšnost akce měří počtem seznámených dvojic. Na co se hlavně zaměřujeme my, to je zajištění kvalitního programu pro vás. Nabízíme vám atraktivní volnočasové aktivity s přirozenou a uvolněnou atmosférou, kde si každý vybere to, co mu vyhovuje, vyberte si ten, který vás nejvíce osloví. A možná zde i potkáte partnera pro život. Nakonec proč ne ?

 

 

"Pobyty pro nezadané jsou zájezdy pro jednotlivce či skupiny přátel. Jejich záměrem není prioritně nabídnout příležitost najít partnera. Nabízí především možnost poznat nové přátele, strávit víkend či delší dovolenou s partou lidí, nikoliv s rodinami a páry, jako je tomu u běžných cestovních kanceláří. Na místě je organizován doprovodný program (společné večery, diskotéky, táboráky, grilování, výlety, turistika, rekreační či adrenalinové sporty, ochutnávky vína, místní zajímavosti, apod.). Program je vždy uzpůsoben lokalitě a charakteru akce. Je možné si vybrat z nabídky pobytů v tuzemsku i v zahraničí. Zájezdy mohou být určeny všem věkovým kategoriím nebo jsou věkově vymezeny